Aktywny Wypoczynek arrow Aktualności arrow ZIMA - Lawina atrakcji
ZIMA - Lawina atrakcji Drukuj E-mail
poniedziałek, 07 stycznia 2008

Lawina atrakcji do przesady – baw się w ferie z Orange POP
Lawina tysiąca kolorowych piłek spadających ze stoku, wspólna rozgrzewka na śniegu gra w zośkę, nauka akrobacji w snowparku i szalona do przesady jazda przy miksach DJ’a – to tylko niektóre atrakcje cyklu imprez na śniegu z Orange POP.

W okresie ferii zimowych na stokach Zakopanego, Krynicy, Wisły, Korbielowa, Karpacza i Czarnej Góry odbędzie się cykl akcji Orange POP „Lawina do Przesady". Mroźna atmosfera rozgrzana dużą ilością śmiechu, zabaw i pozytywnych wibracji sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Start pierwszej imprezy odbędzie się w Zakopanem w sobotę 19 stycznia o godzinie 9:00. Główną atrakcją każdego dnia stanie się lawina tysiąca piłek spadających ze stoku. Każda złapana piłka to gwarancja nagrody.

Poza rozgrzewką na świeżym powietrzu oraz szeregiem przesadzonych zabaw i konkursów, czeka snowpark ze specjalnie przygotowanym torem do jazdy freestylowej. Jest to miejsce nie tylko dla zaawansowanych, lecz wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności Początkującym snowboardzistom pomoże w śnieżnych akrobacjach team trenerów, wśród których znajdzie się m.in. wielokrotna mistrzyni Polski w Half Pipe, brązowa medalistka Mistrzostw Świata i olimpijka Paulina Ligocka, międzynarodowy sędzia snowboardu Szczepan Ligocki oraz trener freestyle Michał Andrzejewski. Każdy będzie mógł spróbować własnych sił na hopkach, rollerach, beczkach czy skoczni, a najzdolniejsi otrzymają fantastyczne nagrody.

Chwilę oddechu zapewni ogrzewane miasteczko Orange POP oferujące gorącą herbatę. Przewidziana jest również happy hour z hot dogami. Zmęczeni narciarze i snowboardziści będą mogli wypocząć na kanapach tarasu zimowego i odwiedzić kafejkę internetową, natomiast żądni nowych atrakcji skorzystają z wypożyczalni sprzętu do przesady nietypowego.

Kalendarz „Lawiny do Przesady":

  • 19-20 stycznia - Zakopane, Nosal
  • 26-27 stycznia - Krynica, Jaworzyna Krynicka,
  • 2-3 lutego - Wisła, Rowienki,
  • 9-10 lutego - Korbielów, Pilsko,
  • 16-17 lutego - Karpacz, Relaks,
  • 23-24 lutego - Czarna Góra, P1.

źródło: komunikat e-mail ORANGE