Aktywny Wypoczynek arrow Aktualności
Aktualności
Przygoda w Myślenicach Drukuj E-mail
piątek, 04 września 2009

Face 2 Face to firma specjalizująca się w organizacji imprez integracyjnych dla firm w niemal każdej postaci.

Czytaj całość...
 
Relacja z inauguracji Akademii Rozgrzewki Drukuj E-mail
środa, 28 stycznia 2009

W niedzielę, 25 stycznia w Ośrodku Narciarskim w Czarnej Górze ruszył społeczny projekt edukacyjno – sportowy: „Akademia Rozgrzewki”. Pomysł organizacji Akademii Rozgrzewki powstał z potrzeby uświadomienia miłośnikom białego szaleństwa roli rozgrzewki i odpowiedniego przygotowania własnego ciała do wyczynów na śniegu. Już pierwszego dnia w zajęciach wzięło udział ponad 100 osób.

Czytaj całość...
 
Akademia Rozgrzewki Drukuj E-mail
piątek, 23 stycznia 2009

CZAS START!!!
Ośrodek Czarna Góra to kompleks sportowo-rekreacyjny położony w Siennej nieopodal Stronia Śląskiego. Łączna długość tras narciarskich w Czarnej Górze wynosi 8km, w tym 4km sztucznie dośnieżanych. Obsługuje je kolej krzesełkowa, 8 wyciągów talerzykowych i karuzela. Cały obiekt w sezonie to raj dla narciarzy i snowbordzistów. Na terenie ośrodka znajduje się dodatkowo bezpłatny parking na 1000 miejsc, baza gastronomiczna, a także szkółki i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. W weekendy ośrodek odnotowuje ponad dwa tysiące aktywnych sportowo odwiedzających.

Czytaj całość...
 
Sezon narciarski w Czarnej Górze Drukuj E-mail
wtorek, 23 grudnia 2008

Ośrodek narciarski Czarna Góra.
25 grudnia w Czarnej Górze ruszają wyciągi i kolej krzesełkowa, tym samym ośrodek narciarski ogłasza gotowość przyjęcia pierwszych gości! Na zainteresowanych czeka łącznie 8 km. tras narciarskich, w tym 4 km sztucznie dośnieżanych. Trasy są szerokie i zadbane. Obsługuje je kolej krzesełkowa, 8 wyciągów talerzykowych i karuzela. Na terenie ośrodka znajduje się dodatkowo bezpłatny parking na 1000 miejsc, baza gastronomiczna i noclegowa, a także szkółki i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

Źródło: komunikat e-mail - więcej: http://czarnagora.pl/pl/aktualnosci/

 
Przewodnik w komórce dla narciarzy Drukuj E-mail
sobota, 12 stycznia 2008

Pascal i Targeo łączą siły - pierwszy przewodnik dla narciarzy w komórce.
Miłośnicy białego szaleństwa planują wypoczynek w górach i sięgają po ulubiony przewodnik. Wyciągi, trasy, szkółki, ceny karnetów, aktualne warunki śniegowe i wiele więcej można teraz sprawdzić przez Internet lub w komórce. Dzięki wspólnemu projektowi Wydawnictwa Pascal i Targeo, najważniejsze informacje z tegorocznego przewodnika dla narciarzy i snowboardzistów "Polska na zimę" dostępne są również na mapach Targeo.pl i Targeo.mobi.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 10 z 11