Aktywny WypoczynekKategorie arrow w wodzie arrow Apartament Aguas Nuevas

Apartament Aguas Nuevas gwiazdka

Odsłon: 6442
Adres (Siedziba): Urb. Altos de la Bahia-MZ.9,131, 03185 Torrevieja (Alicante)
Państwo (Siedziba): Hiszpania, Kierunek: Europa
Telefon: 663 118 643, E-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Podczas kontaktu powołaj się na portal AktywnyWypoczynek.eu
Opis:

Sporty wodne, pływanie, nurkowanie, narty - Torrevieja (Alicante), Hiszpania.
Wybrzeże Costa Blanca należy do najładniejszych regionów Hiszpanii. Znajdują się tam: niezatłoczone plaże, zielone doliny z tropikalną roślinnością, górskie krajobrazy, ruiny zamków, ogrody botaniczne, parki krajobrazowe oraz małe, typowe dla regionu wioski i miasteczka.

Miasto Torrevieja to duża miejscowość uzdrowiskowa leżąca pomiędzy morzem, a dwoma słonymi lagunami. Sympatycy sportów wodnych mają doskonałe warunki do nurkowania, a dzieci mają do dyspozycji całą gamę aquaparków i parków tematycznych (Terra Mitica). Ponadto dla amatorów narciarstwa proponujemy wypad w góry (Sierra Nevada)-3h jazdy samochodem. Tego samego dnia można zakosztować białego szaleństwa i plażowania.

Apartament "AGUAS NUEVAS" położony jest w dzielnicy o nazwie "Aguas Nuevas" na obrzeżach miasta Torrevieja (La Mata) w niewielkiej odległości do plaży i centrum miasta. W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych sprzyjających spacerom na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości basen i brodzik.

Więcej na stronie internetowej: www.hiszpania-apartamenty.pl
id:67
drukuj
Jak do nas dotrzeć
Apartament Aguas Nuevas
Apartament Aguas Nuevas