Aktywny WypoczynekKategorie arrow w wodzie arrow Apartament Playa Flamenca

Apartament Playa Flamenca gwiazdka

Odsłon: 6173
Adres (Siedziba): Urb. Pueblo Caballero 2, Orihuela Costa
Państwo (Siedziba): Hiszpania, Kierunek: Europa
Telefon: 663 118 643, E-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Podczas kontaktu powołaj się na portal AktywnyWypoczynek.eu
Opis:

Sporty wodne, pływanie, nurkowanie, narty - Orihuela Costa, Hiszpania
Wybrzeże Costa Blanca należy do najładniejszych regionów Hiszpanii. Znajdują się tam: niezatłoczone plaże, zielone doliny z tropikalną roślinnością, górskie krajobrazy, ruiny zamków, ogrody botaniczne, parki krajobrazowe oraz małe, typowe dla regionu wioski i miasteczka.

Miasto Torrevieja to duża miejscowość uzdrowiskowa leżąca pomiędzy morzem, a dwoma słonymi lagunami. Sympatycy sportów wodnych mają doskonałe warunki do nurkowania, a dzieci mają do dyspozycji całą gamę aquaparków i parków tematycznych (Terra Mitica). Ponadto dla amatorów narciarstwa proponujemy wypad w góry (Sierra Nevada)-3h jazdy samochodem. Tego samego dnia można zakosztować białego szaleństwa i plażowania.

Apartament "PLAYA FLAMENCA" położony jest w dzielnicy willowej, w okolicy wybrzeża Orihuela Costa, około 8 km od centrum miejscowości Torrevieja i 500 m od plaży (Playa Flamenca). W pobliżu znajdują się liczne centra handlowe, sklepy restauracje i bary. Cały teren na którym położony jest obiekt jest ogrodzony, włącznie z miejscem parkingowym a na jego terenie znajduje się basen dla mieszkańców.

Więcej na stronie internetowej: www.hiszpania-apartamenty.pl
id:69
drukuj
Jak do nas dotrzeć
Apartament Playa Flamenca