Aktywny WypoczynekKategorie arrow ekstremalnie arrow Cascader Park

Cascader Park gwiazdkagwiazdka

Odsłon: 17060
Adres (Siedziba): ul.Poznańska 44, 62-006 Kobylnica
Państwo (Siedziba): Polska, Kierunek: Polska
Telefon: +48 (61) 815 01 31, E-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Podczas kontaktu powołaj się na portal AktywnyWypoczynek.eu
Opis:

Park linowy, wspinaczka, paintball - Kobylnica, woj. wielkopolskie.
Cascader Park to park linowy znajdujący się w Kobylnicy, 8 km od Poznania w kierunku Gniezna, gwarantujący adrenalinę, niezapomniane chwile oraz niepowtarzalny sposób spędzenia czasu na świeżym powietrzu w parkowo - leśnej scenerii.

Park linowy to wspaniała forma zabawy i rekreacji. Systemy parku zostały zaprojektowane i stworzone w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą, doznając niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy zabawy uczą się opanowania, odpowiedzialności oraz technik utrzymania równowagi na trasach linowych zlokalizowanych na drzewach. Ponadto w ofercie rozgrywki w paintball.

Atrakcje w Cascader Park:
TRASY LINOWE
Zabawa dla osób dorosłych jak i dzieci od 6 roku życia.

  • MAKALU - trasa dziecięca (od 6 lat), niezapomniane chwile na wysokości od 1,5 do 3 metrów
  • LHOTSE - to wspaniała zabawa dla osób, które chcą poczuć przedsmak prawdziwej wspinaczki. Platformy na trasie zawieszone są na wysokości około 10 metrów, zabawa kończy się niezapomnianym zjazdem na linie.
  • EVEREST - trasa dla wysportowanych i lubiących mocne wrażenia. Przeszkody zwieszone są na wysokości 15 metrów, przygoda kończy się 60 metrowym zjazdem tyrolskim.

ZJAZDY TYROLSKIE
Jedyny w Wielkopolsce, najdłuższy zjazd na linie o łącznej długości 300 metrów! Dla osób o słabszych nerwach zjazd 60 metrowy.
PAINTBALL
Rozgrywki w paintball, zróżnicowane scenariusze, profesjonalny sprzęt oraz specjalnie zaprojektowane pole czeka na Państwa.
CASCADER BAR
Smaczne dania z grilla, liczne przekąski.

Więcej na stronie internetowej: www.cascaderpark.pl
id:121
drukuj
Jak do nas dotrzeć
Cascader Park
Cascader Park
Cascader Park