Aktywny WypoczynekKategorie arrow z przygodą arrow Hostel Austria-Holidays

Hostel Austria-Holidays gwiazdka

Odsłon: 7235
Adres (Siedziba): Glocknerweg 5, 5671 Bruck ad. Grossglocknerstrasse
Państwo (Siedziba): Austria, Kierunek: Europa
Telefon: 0043/0/6545 20008, E-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Podczas kontaktu powołaj się na portal AktywnyWypoczynek.eu
Opis:

Wspinaczka, narty, snowboard, rowery, golf, fitness, sporty wodne, wędkarstwo, sporty samolotowe, skoki spadochronowe, paragliding - Austria.
Hostel/pensionat Austria-Holidays położony przy Bruck a.d. Grossglocknerstraße - niewielkim, spokojnym miasteczku w pobliżu i pomiędzy Zell am See a Kaprun, które zimą stanowi doskonałą baze wypadową dla miłośników sportów zimowych a latem letnich. Dodatkowym atrybutem Bruck jest to, że znajduje się przy drodze prowadzącej do słynnej drogi wysokogórskiej jaką jest Grossglocknerhochalpenstrasse, która to z kolei prowadzi do podnóża najwyższej góry w Austrii - Grossglockner i pasma lodowcowego Pasterze.

Oferta turystyczna regionu latem jest wyjątkowa i bogatsza niż zimą. Każdy kto lubi aktywny wypoczynek znajdzie tutaj coś dla siebie a urlop spędzony w tym regionie będzie na pewno należał do urlopów udanych. Czy to górskie wycieczki i wyprawy piesze do wysokości ponad 3000 m.n.p.m, czy to wspinaczki po ścianach i zboczach Alp Wschodnich i ich części o nazwie Wysokie Taury i innych. Czy to Caving do głębokości nawet 1600 m. i długości ponad 40 km. labiryntów korytarzy największej jaskini touringowej w Europie, czy to "małpi gaj" czyli park lin gdzie na wysokości 17 metrów każdy odnajduje swój wewnętrzny punkt równowagi ducha i ciała ale i zaufania w rodzinie czy grupie przyjaciół. Czy to rower szosowy lub górski, czy to jazda konna, czy to bieg, Nordic Walking lub inline skating w soczysto zielonych dolinach pośród malowniczych szczytów górskich. Czy to loty szybowcem, lotnią lub spadochronem (paragleiting) ponad tymi szczytami, gdzie panorama dosięga szczytów nawet po za granicami Austrii. Czy to rafting wśród wzburzonych rzek alpejskich, lub kajak w ich spokojniejszych korytach, czy to sporty wodne na jeziorze Zellersee, którego woda o jakości wody pitnej dosięga temperatur ponad 26`C. A może tenis lub golf pod szczytem lodowca Kitsteinhorn, może squash lub kręgle?... Ale Ty chciałbyś też pojeździć na nartach lub snowboardzie albo nauczyć się na nich jeździć tak aby zabłysnąć na stokach następnej zimy. Czy to możliwe? Oczywiście. Na stokach lodowca Kitzsteinhorn śnieg leży nie tylko zimą i wiosną ale również latem. Czy można się tu nudzić? Nie. Urlop w tym regionie to przygoda lub urlop o ciągu przygód.

Więcej na stronie internetowej: www.austria-holidays.eu
id:85
drukuj
Jak do nas dotrzeć
Hostel Austria-Holidays
Hostel Austria-Holidays
Hostel Austria-Holidays
Hostel Austria-Holidays